ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Шер з‘явився друг – Кіф. Родина очільника КРАІЛ прихистила песика, який вижив під бомбардуванням у Кривому Розі

НовиниУ Шер з‘явився друг - Кіф. Родина очільника КРАІЛ прихистила песика, який...

Під Новий рік завжди трапляються дива. Причому там, де цього найменше очікуєш – в часи війни. 

Голова КРАІЛ Іван Рудий відомий не лише своєю любов‘ю до спорту, а й до тварин. Так, нещодавно, коли Київ опинився під черговою атакою російських дронів, він взяв на роботу свою кішку Шер – аби вберегти її від ризику. 

Але на цьому добрі справи не закінчуються. Так, Іван Рудий з дружиною Катериною вирішили взяти безпритульного білого песика, який дивом вижив у Кривому Розі, який чи не щоночі бомбардує росія. 

Нещодавно, гортавши Фейсбук, натрапив на пост волонтерів з білим песиком, який залишився без дому і довгий час знаходився під бомбардуваннями у Кривому Розі. Перша думка з дружиною збіглася – допоможемо!

Тож відтепер у нас новий член родини – Кіфірчік, але насправді він Кіф!!! Бо він воїн (бійся Бога і пацанів з Кривого Рогу).

Зазвичай, коли ми хочемо собі пухнастого друга, то перші думки: треба породистий, з усіма щепленнями та паспортами. Та чи не меншої любові потребують дворняги, яких з кожним днем все більшає на вулицях України. Та ж сама прониклива до самої глибини душі історія з псом Крим, чия родина загинула від влучання російської ракети.

Тоді в одному фото світ побачив більше людяності, ніж в східних сусідах.

Насправді таких історій набагато більше. Тож, бажаючи поділитися теплом та «розділити миску», завжди пам’ятайте, що є ті, хто вже на це чекає!

На фото перші хвилини знайомства: відмивалися разом 🙈