ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Парагваї лотерейний скандал: там виявили однакові виграшні комбінації

НовиниУ Парагваї лотерейний скандал: там виявили однакові виграшні комбінації

Поява однакових виграшних номерів у варіанті лотереї в Парагваї змушує заявляти про шахрайство. Компанія, яка стоїть за розіграшами, заперечує звинувачення.

З приводу повторення виграшних цифр у лотереї точаться суперечки. Деякі лотерейні агенти стверджують, що відбувається щось темне. Але жодних відчутних доказів протиправних дій поки не існує.

У своїй заяві компанія, яка керує сервісом, Technologies Development of Paraguay (TDP), заявила, що всі розіграші є публічними. Там додали, що нотаріус засвідчує результати, а співробітники Національної комісії з азартних ігор (Conajzar, іспанська абревіатура) підтверджують їх, пише видання Casino.org.

Час капітального ремонту

Агенти зі свого боку заявляють, що втрачають клієнтів через повторення виграшних номерів. Вони підтверджують твердження статистикою, яка показує, що продажі лотерей продовжують знижуватися. Підсумок показників виграшів з 1 квітня по 20 травня показує, що щонайменше 20 результатів лотереї однакові.

Ігри транслюються на сайті лотереї. Однак агенти стверджують, що результати можуть бути відредаговані, оскільки на розіграші не присутня жива аудиторія.

Справжня суть звинувачень може полягати в постійній боротьбі між TDP і певними агентами. Фірма, що належить президенту Хуану Карлосу Васмосі, ігнорує законність Національної спілки продавців кіньєли (спортивна лотерея), бінго, азартних ігор та пов’язаної з ними діяльності (Sintraquiba, іспанська абревіатура) і запевняє, що таємні азартні ігри є єдиним предметом, який загрожує казні.

У своїй відмові Васмоса вказав, що лідери профспілки не мають жодного зв’язку з фірмою, яка є єдиним концесіонером продажу лотерейного пулу в країні. Він стверджує, що будь-яка організація, яка продає опції лотереї без схвалення TDP, є таємною. Таким чином, ця організація є незаконною, а її операторів цих агентств загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Проблема лотереї Латинської Америки

Останнім часом у Латинській Америці виникли суперечки навколо варіантів лотерей у кількох країнах. Домініканська Республіка (ДР) є однією з них, і вона також має справу зі звинуваченнями в тому, що хтось сфальсифікував жеребкування.

У відповідь на ситуацію законодавці та регулятори ігор хочуть посилити індустрію. У ДР, наприклад, Міністерство фінансів хоче регулювати діяльність неліцензованих продавців лотерей. Навіть ті, хто працює нелегально, мають право на отримання ліцензії.

Мета полягає в тому, щоб вся лотерейна діяльність була надзвичайною та прозорою. Це також розкриє людей, які стоять за цими незаконними операціями.

Національна федерація продавців лотерей (FENABANCA, іспанська абревіатура) відмовляється від цієї ідеї. Воно не хоче, щоб той, хто роками діяв незаконно, раптом отримав легальний статус. FENABANCA підтримує узаконення, але не для тих, хто раніше не поважав закони.

У схожій ситуації знаходиться Бразилія. У її законодавчих палатах точаться дебати про те, як підійти до реформи лотерей, щоб забезпечити більший контроль і прозорість. У Генеральній прокуратурі нещодавно заявили, що певні заходи, які розглядаються законодавцями, можуть бути неконституційними. Однак згодом урядовці відкинули цю пропозицію.

Реформа може призвести до того, що деякі агенти лотерей, які давно працюють, втратять свій статус, оскільки для видачі ліцензій може використовуватися новий тендерний процес. Проте Конгрес використовує підхід, який гарантує юридичну визначеність у продовженні контракту на 6310 приміщень для проведення лотереї.

Мексика додає новий варіант лотереї

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор презентував білет Національної лотереї з «Великого спеціального розіграшу 260». Він запросив населення взяти участь у будівництві дамби «Санта-Марія» в Сіналоа.

Дамба дозволить понад двом тисячам сільгоспвиробників отримати користь від води для своїх посівів, а також забезпечить питною водою понад 400 тисяч жителів регіону. Крім того, дамба слугуватиме як джерело для виробництва електроенергії.

Національна лотерея проведе розіграш за погодженням з державними організаціями. Вона отримає понад 59 мільйонів доларів США (2,92 мільйона доларів США), причому кожен розіграш коштуватиме 200 доларів США (10,08 доларів США).