ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У готелі “Хрещатик” може запрацювати один з найбільших гральних закладів Києва

НовиниУ готелі "Хрещатик" може запрацювати один з найбільших гральних закладів Києва

Незабаром, в Україні можуть відкритися кілька нових гральних закладів, причому, не лише у столиці. Бо КРАІЛ узгодила нові приміщення під організацію та облаштування грального бізнесу. 

 

Так, відповідно до рішення регулятора, ТОВ “Рестінмакс-Україна” видали дозвіл, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам ЗУ України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”. Зокрема, майбутній заклад буде розташовуватися на першому поверсі, в тому числі й на антресолі, одеського готелю “Пасаж”. Площа території азарту – 574,3 кв м.

 

готель “Пасаж”, Одеса, фото – Booking.com

 

За даними ресурсу Youcontrol, керує ТОВ “Рестінмакс-Україна” одеський підприємець Павло Шепель, сама компанія заснована у 2007, спеціалізується на наданні в оренду й експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна.

 

Отримав погодження від КРАІЛ на власне приміщення і столичний готель “Хрещатик” в особі ТОВ “Меркурій”. Що цікаво, за розмірами це, потенційно, буде один з найбільших закладів у столиці – на кількох поверхах, загальною площею 3858,7 кв м.

 

Готель “Хрещатик”. Фото – з сайту закладу.

 

ТОВ “Меркурій” зареєстроване у столиці майже 20 років тому, основними бенефіціарними власниками є київські підприємці – Наталія Мироненко та Юліан Габович. Компанія спеціалізується на наданні в оренду й експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна.

 

Готель “Кремінь”, м. Кременчук. Фото – Booking.com

Також, Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей видала дозвіл ПрАТ по туризму і екскурсіях “Полтаватурист”. Підприємтство узгодило приміщення на 1 поверсі готелю “Кремінь” у м. Кременчук Полтавської області. Загальна площа – 322,2 кв м.

 

За даними, Youcontrol, “Полтаватурист” – є однім з найстаріших підприємств на території регіону, утворене майже 30 років тому. Керує ним – Віталій Романець.