ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У гемблінгу платять на третину більше, аніж в середньому по ринку ІТ

НовиниУ гемблінгу платять на третину більше, аніж в середньому по ринку ІТ

Такі результати досліджень, що їх оприлюднив портал DOU.ua. Протягом першого півріччя 2021 зарплати розробників, зокрема, і в індустрії азарту, зросли в середньому на 20%. За даними рекрутингового агентства Skillers, зарплатні очікування управлінців зросли на 10–15%. При цьому, фахівці, які працюють у гемблінгу, а саме в беттингу, мають куди конкурентніші зарплати, аніж вцілому по інших сферах ІТ, зауважують автори дослідження. 

 

«Розробник в IT‑аутсорсі може розраховувати на надбавку 30–50% до наявного доходу», – говорить засновник рекрутингового агентства TalentIn Вадим Донченко. Незговірливі можуть розраховувати на бонус за перехід у розмірі місячного окладу або навіть за відмову від пропозиції про перехід.

 

Найбільш високооплачуваними управлінцями в IT рекрутери називають керівників крупних ІТ-компаній. Їхній річний оклад оцінюють приблизно у $350 000. Додатково передбачені опціони і бонуси, прив’язані до зростання виторгу.

 

Приблизно на третину вище, ніж на IT‑ринку, платять у сфері беттінгу, дейтингу, гемблінгу і арбітражу трафіку. Один із лідерів беттінгового ринку Parimatch за рік здійснив три гучні трансфери, пише Forbs.ua. Віце-президентом Parimatch з технологій став колишній очільник Yandex з GR‑комунікацій Олександр Биков. Директор із трансформації МАУ Володимир Богацький перейшов на позицію фінансового директора, а Тамара Бадашвілі з грузинського беттінгового сервісу Adjarabet очолила маркетинг.

 

У 60% випадків роботодавці пропонують топменеджерам гнучкий графік роботи, в 46% – оплату додаткової освіти, свідчить дослідження Indigo Tech Recruiters.

 

За даними видання “Днепр вечерний“, співробітникам у гральному бізнесі в середньому платять по 75 000 гривень, причому, стартові зарплати у більше ніж половини всіх компаній – від 49 тисяч гривень. В останньому випадку йдеться про оплату праці дилерів, копірайтерів, таргетологів, різних категорій співробітників без досвіду.

 

Маркетологи, піарники, редактори, контентники готові платити від 96 000 гривень, а розробникам програмного забезпечення, ігор, а з досвідом роботи більше 3 років безпосередньо в індустрії гемблінгу – 103 500 гривень.

 

З ключових вимог – володіння англійською мовою на рівні, як мінімум, Intermediate, досвід роботи з JavaScript, Git. Оскільки більшість пропозицій орієнтовані на європейський чи азіатський ринок, важливою є також готовність працювати за часом закордонного клієнта. Інші вимоги вже залежить від вакансії. На жаль, у багатьох компаніях є гендерна нерівність: у 80% шукають працівника-чоловіка.