ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Нищить ціль з відстані 1,5 км: засновник Favbet Foundation передав на Миколаївщину надсучасну зброю

НовиниНищить ціль з відстані 1,5 км: засновник Favbet Foundation передав на Миколаївщину...

Днями підрозділ Збройних сил України, котрий нині дислокується на одному з найгарячіших напрямків, у Миколаївській області, отримав новітню зброю.  

За запитом військових, для українського снайпера вдалося викупити дорогу (вартість понад 630 тис грн), але дуже важливу зброю.  

Спонсором такого важливого подарунку для війська стала компанія Favbet. 

Ми отримали ґвинтівку “Desertech SRS A-1” 338 калібру. Це дійсно крута зброя для нашого снайпера і він вже пристрілює її під себе. Вартість такої ґвинтівки на ринку наближається до 18 тисяч доларів і ми дуже вдячні, що нам допомогли викупити її. Також нам передали якісний приціл, набої, та все необхідне для ефективної роботи снайпера по позиціях ворога”, – розповідає один з військових підрозділу.  

Зараз військові завершують підготовку, налаштування і навчання. А найближчими днями зброя вже буде працювати по позиціям окупантів.

Stealth Recon Scout (DT SRS) — снайперська гвинтівка, розроблена невеликою американською компанією Desert Tactical Arms. Щоб підвищити її тактичну гнучкість, розробники вирішили зробити її модульною, це може забезпечити стрільцям можливість тренування з дешевшими патронами. Відповідно до заяв виробників, гвинтівки DT SRS забезпечують купчастість стрільби на рівні 0.5 MOA (кутової хвилини) при використанні відповідних патронів.

Гвинтівка придбана за рахунок Благодійного фонду Favbet Foundation. Засновник БФ – Андрій Матюха.