ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Щасливчик, який виграв майже $1,4 млрд може залишитися анонімним

НовиниЩасливчик, який виграв майже $1,4 млрд може залишитися анонімним

Переможець лотереї Mega Millions та володар призу у $1,337 млрд може залишатися анонімним відповідно до закону Іллінойсу про лотерею.

Особа або особи, які володіють виграшним білетом Mega Millions, у якому випали всі шість чисел під час розіграшу 29 липня, можуть залишитися анонімними, якщо бажають. Іллінойс є одним із кількох штатів, які не вимагають, щоб переможці великих лотерей стали публічними.

Автозаправна станція Speedway, де продали білет Mega Millions вартістю $1,337 млрд перед розіграшем лотереї 29 липня 2022. Це у Дес-Плейнс, Іллінойс.

Лотерейна комісія штату заявила, що переможець Mega Millions повинен підписати зворотний бік білету та отримати професійну та юридичну консультацію, перш ніж записатися на зустріч із лотереєю, щоб отримати приз, пише Casino.org.

Лотерейна істерія призвела до того, що багато американців з нетерпінням чекали більше інформації про те, хто переміг, хто той один із 302,5 мільйонів. Особа переможця може лишитися інкогніто. Іллінойс є одним із лише 11 штатів, які не вимагають від переможців лотереї розкривати свою особу.

Лотерея штату дозволяє переможцям на 250 000 доларів або більше зберігати конфіденційність своєї особи. Переможці повинні повідомити лотерею про своє рішення залишитися анонімним під час першого отримання свого призу.

Лотерея штату Іллінойс каже, що тих, хто не залишається анонімним, зазвичай оприлюднюють. Це тому, що особи переможців розкриваються, щоб «запевнити громадськість, що призи законно виграно та присуджено».

Інші штати, які дозволяють переможцям великих лотерей залишатися анонімними, це Арізона, Делавер, Канзас, Меріленд, Міннесота, Північна Дакота, Огайо, Південна Дакота, Техас і Вірджинія. Для 34 інших штатів, які беруть участь у Mega Millions, а також округу Колумбія та Американських Віргінських островів потрібно було виявити переможця з 1,337 мільярда доларів США.

Виграш у 1,337 мільярда доларів є найбільшим лотерейним призом в історії Іллінойсу. Статок, виграний у Де-Плейнс, також є головним виграшем для заправки, де продали білет. Mega Millions платить своїм авторизованим продавцям 1% комісійних у розмірі до 500 000 доларів США за продаж білетів з джекпотом. Без податків Speedway отримав би близько 1,33 мільйона доларів.

Разом із виграшем у розмірі 1,337 мільярда доларів інший гравець Mega Millions з Іллінойсу зібрав усі п’ять білих кульок, щоб виграти другий найкращий приз у грі – 1 мільйон доларів. SRB Food Mart у Берклі, який продав цей білет, отримає грошовий бонус у розмірі 10 000 доларів.

Без урахування джекпоту гравці Illinois Mega Millions виграли понад 2,5 мільйона доларів під час розіграшу 29 липня. Понад 390 000 білетів, проданих в Іллінойсі, отримали певний приз.

Коли ажіотаж щодо Mega Millions закінчився, а його джекпот скинуто до приблизно 20 мільйонів доларів для наступного розіграшу, багато гравців у лотерею перейдуть на Powerball. Джекпот суперника Mega Millions зростає, розіграш оцінюється в 187 мільйонів доларів.

Востаннє джекпот Powerball вигравали під час розіграшу 29 червня, коли один білет, проданий у Вермонті, виграв 366,7 мільйона доларів. У січні двоє переможців — Теммі та Кліфф Вебстер із Вісконсина та Орландо Лозана з Каліфорнії — розділили між собою джекпот Powerball у розмірі 632,6 мільйона доларів.