ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Новенькі Tesla для працівників: як заохочують кадри у Parimatch Tech

НовиниНовенькі Tesla для працівників: як заохочують кадри у Parimatch Tech

Якщо заохочувати до роботи – то концептуально. У Parimatch Tech передадуть в користування своїм працівникам 50 брендованих Tesla Model 3 Long Range, про це з посиланням на компанію повідомляє ресурс dev.ua.

 

Автомобілі отримають фахівці, які мають безпроблемний стаж водіння понад 3 роки, а також досвід співробітництва з компанією не менше року. Авто зможуть отримати близько сотні співробітників. Перші 50 заявок схвалили одразу, решта потрапила у перелік очікування.

 

Сукупно, як повідомляє сторінка Parimatch Tech у соцмережах, цей проєкт буде коштувати близько 2,5 млн.

 

 

Як коментує партнер компанії та співкерівник Максим Ляшко:

Це навіть більше ніж довіра, це посил, відправка енергії для співробітника, який, по суті, візьме і стане амбасадором. Він буде на піку: як він буде розсікати повітря, рухаючись дорогою, так само він буде нести думку про себе.  

 

Автори проєкту розповідають – від задумки до реалізації пройшов рік, оскільки найскладніше було привезти саме нові машини. Також проблема і в тому, що Tesla не постачає машини гуртом, ще й замовлення розписані на роки уперед. Виникали труднощі й з підрядником, який у найвідповідальніший момент просто не зміг привезти транспорт.

 

У рамках програми 75% витрат на користування автомобілем бере на себе Parimatch Tech, а 25% – учасник ініціативи. Компанія своїми ресурсами забезпечує також додаткові послуги: страхування, технічне обслуговування, допомогу в розв’язанні спірних питань та інше.

 

За 3 роки фахівець зможе оформити машину на себе, оплативши частину її залишкової вартості – у такому разі електрокар дістанеться власнику менш, ніж за третину від початкової ціни. Водночас, це необов’язково – можна просто користуватися авто в рамках зазначених умов і термінів. Оскільки компанія планує розвивати шеринг брендованими авто між офісами.

 

На перспективу, Parimatch Tech планує взяти на себе зобов’язання стосовно соцзабезпечення працівників – щодо житла, освіти тощо.

 

Фото – ain.ua