NaVi покинула найвідоміша людина клубу. І це не s1mple

Це сталося під час прямої трансляції гри клубу на IEM Cologne.
Антоніна «tonya» Предко – ведуча, інтерв’юерка та багаторічне обличчя NaVi – оголосила про завершення своєї роботи з клубом просто під час вирішальної карти дебютного матчу NaVi проти FaZe на IEM Cologne 2025.
«Не так я планувала про це повідомити, але я більше не є частиною NaVi. Зараз ще не готова до нормального посту, бо планувала анонс на 30-те, але сталося інакше. Дивлюся в майбутнє лише з очікуванням, а в минуле – з приємним післясмаком. Люблю вас», – написала tonya просто під час напруженого протистояння на вирішальній мапі.
Tonya приєдналася до NaVi 12 вересня 2020 і протягом майже п’яти років була одним із найвпізнаваніших облич клубу. Вона працювала ведучою трансляцій, брала участь у зйомках контенту, вела інтерв’ю з гравцями та активно розвивала комунікацію клубу з українською та світовою аудиторією, пише sport.ua
