ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найдорожча букмекерська компанія світу

НовиниНайдорожча букмекерська компанія світу

Які компанії варто залучати для роботи в Україні на її ринку азарту? GamingCapital знайомить з найпрестижнішими і найповажнішими представниками гемблінгу в світі. 

 

Одна з найбільших і найдорожчих букмекерських контор планети – William Hill. Ця британська компанія базується в Лондоні, показник її ринкової капіталізації складає £ 4,07 мільярда. 

 

Тож, для вітчизняних чиновників було б справою честі залучити такого гравця на український ринок гемблінгу. 

 

Компанія працює по всьому світу, маючи 16.600 співробітників і головні офіси в Британії, Ірландії та Гібралтарі. Компанія надає послуги по телефону, в інтернеті або в 2.300 ліцензованих букмекерських конторах по всій Британії. William Hill є найбільшим оператором Туманного Альбіону, представляючи 25 % ринку Британії та Ірландії. 

 

Крім ставок на спорт, компанія пропонує азартні онлайн-ігри, skill-ігри, а також онлайн-бінго і онлайн-покер, а також гральні автомати. 

 

Що найцікавіше, компанія є сумлінним працедавцем, яка дорожить власними співробітниками. Так, протягом 2019-2020 зазнав суттєвого удару через пандемію офлайновий бізнес компанії. Прибутки впали і у William Hill закрили 119 філій. При цьому, завдяки росту онлайн-операцій, компанія змогла виплатити своїм 700 співробітникам, що знаходилися у вимушеній відпустці, 24,5 млн фунтів зарплатні. 

 

Цей британський букмекер активно цікавиться ринками Східної Європи. Так у 2019-му William Hill придбав компанію MRG Group та її бренди, продовживши роботу на ринку азартних ігор Латвії.

 

Фото – Вікіпедія