ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

На яку з красунь ставлять букмекери у конкурсі Miss Universe 2022, який відбудеться в січні наступного року? 

НовиниНа яку з красунь ставлять букмекери у конкурсі Miss Universe 2022, який...

Виявляється, окрім футбольних мундіалів та музичних фестів, є й інша ніша для азарту та прогнозів – конкурси краси. Чимало відомих букмекерських контор приймають ставки на майбутню переможницю Miss Universe, який стартує у середині січня наступного року у м.Новий Орлеан (США). Попри те, що багато красунь є, по суті, старлетками, тим не менше, і серед них є фаворитки. 

Оглядач беттинг-порталу  gamblingsites Ентоні Хааге виділив окремо трьох дівчат-фавориток, які мають вищі шанси, ніж решта, здобути корону. 


Евлін Халіфа (Міс Бахрейн)

Однією з найкращих учасниць конкурсу “Міс Всесвіт-2022” є Евлін Халіфа. Вона представниця Бахрейну і має великі шанси виграти Міс Всесвіт.

Її виділяє те, що вона хоче підкреслити талановитих і пристрасних дизайнерів своєї країни. Велика частина цієї конкуренції пов’язана з модою, тому, можливо, це дає їй перевагу в цьому аспекті.

Ще одна причина, чому вона є найкращим вибором цього року, полягає в тому, що вона є великим прихильником благодійної організації Smile Train. Ця благодійна організація проводить коригувальні операції для дітей, які народилися з розщепленими губами. 

«Бахрейн — це моя душа, моє серце, і я бачу стільки повноважних, пристрасних жінок, і я хочу, щоб Всесвіт бачив їхню красу та знав про них».

Халіфа робить серйозну ставку, щоб виграти Міс Всесвіт, тому що вона, схоже, знає, про що йдеться.

Ешлі Лайтберн (Міс Беліз)

З академічної точки зору, Ешлі Лайтберн може мати найвражаюче резюме. 25-річний юна леді представлятиме Беліз після того, як здобула корону найкрасивішої дівчини країни на початку цього року.

Вона – викладач математики в Університеті Белізу, а також отримує ступінь магістра. Лайтберн рішуче підтримує жінок у STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics, укр. наука, технології, інженерія, математика) — термін, яким називають підхід до освітнього процесу; відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що «дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів).

Якщо вона виграє «Міс Всесвіт», дівчина обов’язково використає свою платформу, щоб промотувати жінок, які роблять кар’єру в STEM, завдяки світовій адвокації.

Зрештою, академічні досягнення Лайтберн і пристрасть до того, щоб піднімати настрій жінкам, зробили її головним кандидатом на Міс Всесвіт 2022.

Нокі Сімбані (Міс Велика Британія)

Завершує список головних загроз для перемоги в конкурсі «Міс Всесвіт» не хто інший, як Нокі Сімбані. 25-річний дівчина є фінансовим консультантом, живе та працює у графстві Дербішир.

Вона має ступінь магістра в галузі хімічної інженерії, і хоче бути більшою, ніж просто гарненьким личком.

«У наш час на конкурсах важливо не просто бути найкрасивішим обличчям чи добре ходити, вам справді потрібно мати все, і, очевидно, краса в очах глядача, тому ваш зовнішній вигляд не має значення…»

Вочевидь, оглядач не надто цікавиться Східною Європою та Україною. Він не згадав про жодну представницю центральних країн, віддавши перевагу красуням з екзотичною зовнішністю. Тим не менше, Україні не звикати бути аутсайдером та ламати шаблони.

Українська представниця – чернігівка Вікторія Апанасенко представила національний костюм, в якому буде виступати на Miss Universe. Автор моделі «Воїн світла» Леся Патока.