ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Львівський оператор грального бізнесу поповнив держбюджет на 9 млн грн

НовиниЛьвівський оператор грального бізнесу поповнив держбюджет на 9 млн грн

До держбюджету надійшло 9 мільйонів від оплати за ліцензію на провадження діяльності у залах гральних автоматів. 

Такі дані оприлюднила сторінка КРАІЛ у соцмережах. Зазначається, зокрема, що львівська компанія ТОВ «РОЙАЛ» оплатила ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів. Державна казначейська служба України інформацію підтвердила. Заклад знаходитиметься на території готелю «ВОЛТЕР» м. Львів.
готель “Волтер”. Фото – booking.com
Як ми повідомляли, ТОВ “Ройал” – це українсько-чеське спільне підприємство, цей бізнес афілійований з родиною депутата Львівської міської ради Ореста Печенка (один зі співвласників мережі закладів-пекарень “Львівські круасани”) та його іноземним бізнес-партнером. Попередньо, гральну зону в готелі облаштують на першому поверсі, її площа – 417,8 м2. Після відкриття зала працюватиме під брендом Royal Club.
Іво Валента – фото з Вікіпедії
Бенефіціарними власниками «Ройалу» є громадянин Чехії Іво Валента (через чеську компанію «Синот В», що володіє відомою у Чехії однойменною лотереєю), а також жителі Львова Юрій Дземінський та Руслан Печенко. Останній є рідним братом депутата Львівської міської ради Ореста Печенка.