ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ продовжує тримати гемблінговий фронт

НовиниКРАІЛ продовжує тримати гемблінговий фронт

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей звернулася до Міжнародної асоціації регуляторів азартних ігор (IAGR) та Європейського форуму регуляторів азартних ігор (GREF) щодо підтримки України.

У листах до організацій КРАІЛ наголосила на необхідності підтримки України, адже рф вдалася до неприпустимого у ХХІ столітті — повномасштабного вторгнення в суверенну державу, інформує сторінка відомства у соцмережах.

Міжнародні інституції засуджують військову агресію росії та вживають відповідних заходів, зокрема у сфері безпекової та економічної допомоги, а також дипломатичної, політичної та іншої підтримки.

Зокрема, для КРАІЛ, як державного регулятора, як ніколи стає важливим і нагальним питання щодо залучення у міжнародну спільноту. Адже членство та співробітництво з IAGR і GREF сприятимуть обміну досвідом та інформаційній підтримці, а також стануть дружнім кроком на підтримку економіки України та для її майбутньої розбудови.

Також КРАІЛ закликає організації долучатися до заходів з підтримки України усіма можливими та доступними способами, зокрема сприяти інформаційній та практичній підтримці нашої держави.

Адже спільні зусилля з протидії державі-агресору — безцінні, та з кожним кроком наближають Україну до перемоги.