ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Гемблінг на користь спорту: як продаж ліцензій допоможе українським спортсменам

НовиниГемблінг на користь спорту: як продаж ліцензій допоможе українським спортсменам

Податки та збори, які сплачують ліцензіати грального бізнесу до бюджету, стануть в нагоді українським спортсменам. Ці кошти народні депутати планують використати для фінансування державних спортивних програм.

 

Про це повідомив тижневику Gaming Capital у коментарі народний депутат та голова підкомітету з питань організації та оподаткування грального бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань фінансів,податкової та митної політики Олег Марусяк. Він коментує, що найближчим часом законотворці будуть голосувати за цю ініціативу.

 

Олег Марусяк. Фото з власної сторінки у соцмережах

 

Законопроєкт щодо створення спецфонду, який акумулюватиме кошти від сплати податків і зборів ліцензіатами, і ці кошти, в свою чергу, стануть джерелом фінансування спорту, винесуть на голосування на найближче засідання парламенту. Зауважу: цей документ голосуватиметься тоді ж, що і 2713-д – поправки до Податкового Кодексу, що передбачають лібералізацію для операторів українського ринку легального азарту, – коментує нардеп.

 

Голова КРАІЛ Іван Рудий (по центру) на CBS Summit у Києві. Фото – прес-служби івенту.

 

Олімпієць та нардеп Жан Беленюк, під час виступу на CBS Summit у Києві, додає: він вітає таку ініціативу. Тим паче, що український спорт давно страждає від хронічного дефіциту фінансування.

 

Олімпійський чемпіон та народний депутат Жан Беленюк (ліворуч) на CBS Summit у Києві.

Тому що саме надходження з продажу ліцензій будуть йти на розвиток та покращення спортивної інфраструктури і спорту… Ми (парламентарі) готові до спілкування, до дискусій. Влада відкрита до залучення інвестицій в гральну індустрію. Це, у свою чергу, позитивно сприймається нашими європейськими й світовими партнерами, які бачать реформи, які долучаються. В такій дискусії народжується щось нове, позитивне, а також додає стимулу для нашої економіки. Так і відкриває шляхи для розвитку спорту і різних соціальних напрямків, – аргументував парламентар та олімпійський чемпіон.