ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Держрегулятор азарту продовжує роботу над убезпеченням галузі

НовиниДержрегулятор азарту продовжує роботу над убезпеченням галузі

КРАІЛ провела обговорення щодо недопуску осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність

21 червня 2022 в КРАІЛ у режимі відеоконференції відбулася робоча нарада за участю представників Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство соціальної політики України, інформує сторінка відомства у соцмережах.

«Мета заходу – узгодження позицій зацікавлених органів стосовно проєкту рішення КРАІЛ «Про затвердження Порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність(лудоманія)», – зауважують у держрегулятора.

Нарада проходила під головуванням в. о. Голови КРАІЛ Олени Водолажко, за участю членкинь КРАІЛ Христини Дутки та Анни Сдобнової, керівника апарату КРАІЛ Ірини Бойко та керівників самостійних структурних підрозділів.

Олена Водолажко повідомила учасників про необхідність узгодження позицій КРАІЛ, як головного розробника проєкту акта, основною метою якого є визначення порядку недопуску до участі в азартних іграх осіб, зокрема з вираженою ігровою залежністю, та МОЗ у частині можливості визначення критеріїв встановлення вираженої ігрової залежності (лудоманії) організаторами азартних ігор. Вона звернула увагу, що станом на сьогодні спеціальним законодавством України не встановлені критерії чи ознаки вираженої ігрової залежності (лудоманії), за якими організатори азартних ігор мали б можливість визначити особу, яка має ігрову залежність, та не допустити її до участі в азартних іграх.