ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Депутати заборонили відкривати гральні заклади в індустріальних парках

НовиниДепутати заборонили відкривати гральні заклади в індустріальних парках

Парламентарі 7 вересня ухвалили зміни до закону про індустріальні парки, спрямовані на залучення інвестицій до промислового сектору шляхом впровадження стимулів і компенсацій для інвесторів.

 

Відповідний законопроект № 4416−1 у другому читанні підтримали 290 народних депутатів.

 

Як сказано в пояснювальній записці, мета закону — сприяння залученню прямих інвестицій у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків шляхом впровадження ряду інвестиційних стимулів, пише видання “НВ“.

 

Учасниками індустріальних парків зможуть бути IT-компанії, підприємства переробної промисловості, переробки промислових та побутових відходів (крім їх поховання), а також суб’єкти науково-технічної діяльності. При цьому на території таких парків не може бути розміщено виробництво підакцизних товарів, крім виробництва автомобілів, мотоциклів, причепів та ряду інших транспортних засобів.

 

Фото – EU4Environment

 

Народна депутатка Альона Шкрум також пише у блозі на платформі “НВ”, що народні обранці чітко прописали види діяльності, якими можна і не можна займатися в ІП.

 

– В парку не буде підприємств, які виробляють підакцизні товари – ні виробництва тютюну, ні алкоголю. Діє пряма заборона на виробництво підакцизних товарів (крім автомобілів і комплектуючих). Не буде також ніяких гральних закладів та казино, парки не про це.

 

Ще важливо: парк вноситься до реєстру рішенням Кабміну. Учасник може знаходитись тільки в одному парку.

 

І також, наприклад, якщо на території парку необхідно розмістити підприємство з іншої сфери — це можна зробити і треба. Воно може знаходитися у парку, але не може отримувати стимули. Але отримає робочі місця для обслуговування інших — наприклад, сфера реклами, IT-послуг та багато іншого. Але насправді це лише базова рамка.