Блогерка Сімбочка заявила, що її несправедливо оштрафували за рекламу казино

Утім, чи сплатила майже 5 млн грн штрафу- вона так і не зізналась.
Наприкінці літа державне агентство з контролю грального та лотерейного бізнесу в Україні PlayCity заблокувало акаунт Сімбочки в Instagram через її рекламу казино. Ба більше! Блогерка мала виплатити штраф у кілька мільйонів. Чим закінчилася історія, розповів проєкт “По хатах” Люкс ФМ.
За словами блогерки, усе зробили несправедливо. Утім, сама визнає: реклама казино – погана справа.
«Про штраф, напевно, нічого не казатиму. Несправедливо зробили. Ясно, що реклама казино – це погано, але агенція, яка це робить, сама покриває казино. Тому там подвійні стандарти», – сказала Сімбочка.
Блогерка додала, що створила нову сторінку в інстаграмі. Вона також пояснила, чому на деякий час зникла з соціальних мереж.
Попри ситуацію, Сімбочка вся в роботі. До неї й далі йдуть на рекламу українські бренди. Скільки наразі заробляє зірка соцмереж, вона не зізналася Люкс ФМ, але додала: її врятували заощадження, за які планувала купити власне житло.
«У мене була депресія, бо я тягну все сама на собі. І тут, уяви: у тебе відбирають усі доходи. Це мене дуже накрило. Я казала няням: “Настане день, коли я не зможу навіть вам платити”. Якби у мене не було Софійки, якось простіше поставилася б. А коли в тебе дитина, то на тобі повна відповідальність за маленьку людинку», – зазначила блогерка.
Нагадаємо, що штраф у розмірі 4,8 мільйона гривень за незаконну рекламу казино також отримали такі блогерки: Русалочка XL, Даріана Корецька, Олександра Гілка, Лідія Рома, Константинова Владислава. Про це державне агентство з контролю грального та лотерейного бізнесу в Україні PlayCity повідомляло в телеграм-каналі.
