Біткоїн-мільярдер Оуен Ганден продає стек в $1,3 млрд, оскільки інституції посилюють контроль

Редактор uGame

Офіційний біткойн-інвестор Оуен Ганден продає BTC на суму 1,3 мільярда доларів, оскільки паніка в роздрібній торгівлі зростає, тоді як інституційна власність на Bitcoin ETF зростає до 40%, незважаючи на побоювання ринку.

Оуен Ганден, один з найбагатших ранніх власників Bitcoin, продав всю свою позицію в Bitcoin, оскільки роздрібні інвестори залишають ринок, а інституції продовжують збільшувати свою частку спотових біржових фондів Bitcoin.

Гаманець, позначений як Owen Gunden блокчейн-платформою Arkham, перевів свої останні 2499 Bitcoin вартістю 228 мільйонів доларів на криптовалютну біржу Kraken, пише Cointelegraph.

Загалом, з 21 жовтня гаманець Гандена продав 11 000 Bitcoin вартістю близько 1,3 мільярда доларів, ліквідувавши всі свої активи в Bitcoin, повідомляє Arkham.

Транзакції Гандена відбуваються на тлі зростаючих побоювань щодо кінця бичачого ринку, оскільки умови на ринку Bitcoin погіршилися до “найбільш ведмежого” рівня протягом поточного циклу. Індекс бичачого рейтингу CryptoQuant знизився до 20/100, або екстремального ведмежого, повідомляв Cointelegraph раніше у четвер.

Ганден є восьмою найбагатшою людиною в криптовалюті, з чистим капіталом близько 561 мільйона доларів, згідно зі списком провідних криптомільйонерів Arkham.

Ганден був одним з перших арбітражних трейдерів Bitcoin на біржах, таких як Tradehill та нині неіснуюча Mt. Gox. Він торгував десятками тисяч Bitcoin на біржі, коли вона ще працювала до 2014 року, накопичуючи своє ончейн-багатство.

Інституційна власність ETF зростає

Тим часом інституційна власність спотових Bitcoin ETF США продовжує зростати до нових максимумів, незважаючи на побоювання роздрібних торговців щодо кінця циклу бичачого ринку.

Інституційна власність Bitcoin ETF зросла до 40% у середу, написав аналітик Bitcoin Root у своєму дописі X.

Це значне зростання порівняно з 27% інституційної власності, зафіксованими у другому кварталі 2024 року, коли близько 1119 фірм мали інвестиції через спотові біткойн-ETF США.

Показник 40% базується на останніх звітах 13-F інституційних учасників, що є «консервативною оцінкою», враховуючи, що лише установи, які керують понад 100 мільйонами доларів, зобов’язані подавати ці звіти до Комісії з цінних паперів та бірж, сказав Рут.

Зростаючі цифри свідчать про те, що установи зберігають свої акції, незважаючи на масштабний продаж акціонерами ETF, що призвело до відтоку коштів на суму 2,8 мільярда доларів у листопаді, згідно з даними Farside Investors.