ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Банда колекторів з Києва вкладала відібрані у боржників гроші у… підпільний гемблінг

НовиниБанда колекторів з Києва вкладала відібрані у боржників гроші у... підпільний гемблінг

Столичні “чорні” колектори виявилися людьми зі злими, але підприємницькими намірами. Гроші, які вони вимагали у людей – горе-ділки вкладали у підпільний гральний бізнес. У жовтні в Києві поліцейські затримали зловмисників. 

 

Київські “колектори” вимагали гроші у боржників жорстко: погрозами, обіцянками застосування фізичного насильства до людей та членів їх родин, у якості сплати боргу примушували жертв до виконання цивільно-правових зобов’язань.

 

 

Правоохоронці задокументували кілька епізодів злочинної діяльності. Зокрема, зловмисники примушували одного з потерпілих повернути 127 тис грн. При цьому, застосовували до жертви фізичне насильство та погрожували розправитися з його родиною.

 

Шістьом учасникам угруповання вже повідомили про підозру. Що цікаво, серед банд-формування є люди, чия кваліфікація – стежити за дотриманням закону: адвокат, керівник підрозділу страхової компанії, інші учасники – жителі столиці.

 

Також, правоохоронці встановили, що отримані від боржників гроші підприємливі “колектори” вкладали у підпільний гральний бізнес. Тож, поліція визначила і задокументувала ці заклади, їхня робота припинена.

 

5 жовтня поліцейські разом зі спецпризначенцями провели санкціоновані обшуки за адресами проживання та в автомобілях фігурантів. Вилучили $6 000, €2000, понад 23 000 грн, зброю, гральне обладнання, предмет схожий на спецзасіб для прослуховування та незаконного стеження, «чорнові» записи.

 

Фото – сайт МВС