ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Майже 30 млн грн від ліцензіату – азарт тримає економічний фронт України

ГоловнеМайже 30 млн грн від ліцензіату - азарт тримає економічний фронт України

Як інформують у Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ), ринок азартних ігор поступово повертається до роботи у місцях, де відсутня загроза російської військової агресії.

Так, деякі гральні заклади, що були закриті у звʼязку із введенням воєнного стану, відновлюють свою роботу за оновленим графіком, що враховує обмеження комендантської години.

Державний бюджет також продовжує поповнюватися оплатами від організаторів азартних ігор за ліцензії другого року діяльності.

Зокрема, 29,4 млн грн сплатило ТОВ «ВБЕТ УКРАЇНА» за ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у покер у мережі Інтернет та казино у мережі Інтернет.

«Вдячні організаторам за відповідальну позицію та підтримку економіки України в надскладний період, що є підтвердженням стійкості держави і віри усіх українців в найближчу перемогу. Переможемо — тільки разом!», – зауважують у держрегулятора.

Нагадуємо, що попередньо у відомстві звітували про сплачені ліцензіатами понад 641 млн грн податків і зборів за 2022-й рік.