ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Epic Games спрямує кошти від продажу Fortnite на підтримку України

ГоловнеEpic Games спрямує кошти від продажу Fortnite на підтримку України

Epic спрямовує всі свої доходи від Fortnite з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022 на гуманітарну допомогу людям, які постраждали від війни в Україні, оголосила команда розробників гри з сайту Epic Games.

Але, іхні прагнення не лишилися одиночними. також платформа Xbox приєднується до благодійників у цих зусиллях і витрачає свої чисті доходи на Fortnite протягом цього часу, щоб якомога більше допомоги міг отримати народ України.

На що будуть витрачені ці пожертви? На волонтерські ініціативи, які знаходяться на місцях і надають невідкладну допомогу, включаючи медичну допомогу, їжу та чисту воду, предмети першої необхідності, правову допомогу та житло. Протягом найближчих тижнів до цього списку благодійники обіцяють додати більше організацій.

Усі покупки Fortnite за реальні гроші, зроблені з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022, будуть розподілені. Сюди входять пакети V-Buck, Fortnite Crew, подаровані бойові пропуски та косметичні пакети, такі як Voidlander Pack, що продаються за реальні гроші. Покупки в роздрібних магазинах ігрової косметики та карток V-Bucks також будуть включені, якщо вони будуть викуплені в грі протягом цього періоду.

Використання V-Bucks у Fortnite не буде включено, оскільки це не покупки за реальні гроші.

100% доходів Epic Fortnite дорівнюють валовій ціні покупки всіх ігрових покупок Fortnite або роздрібних покупок, здійснених у період з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022 від продажів по всьому світу, за винятком податків, зборів сторонніх платформ, відшкодування, повернення чи сторнування.

Microsoft сплачує чисті доходи від усіх продажів вмісту Fortnite в Microsoft Store з 20 березня 2022 по 3 квітня 2022 в усіх країнах, де продається Fortnite. Чистий дохід дорівнює валовому доходу за вирахуванням повернень і відкликаних платежів, витрат на виставлення рахунків, вартості пропускної спроможності, операційних витрат і податків.