ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Штатах викинули на біржу праці перед Різдвом понад сотню тисяч айтішників, в тому числі й з азарт-теху. Чому? 

АналітикаУ Штатах викинули на біржу праці перед Різдвом понад сотню тисяч айтішників,...

Через те, що тех-стартапи вже не ті, що були раніше? Звісно, ні.

Чи знають наші читачі, стільки людей звільнили великі технологічні компанії протягом останніх кількох місяців? Ведучі подкасту «Закрив Раунд» від зіркового спонсора Favbet Tech Ілля Кабачинський та Антон Полесков знають – сукупно айті-безробітних 120 000. І це всього за пару місяців.

«Лише Meta і Amazon попрощались кожна з 10 000 співробітників. І це лише те, що ми знаємо. Чому так сталось? Підозрюємо, що наші слухачі й так все знають, тому ситуацію ми описуємо коротко, натомість, намагаємось знайти позитив і говоримо про ситуацію в Україні з звільненнями і наймом», – кажуть ведучі.

Антон Полєсков каже: криза торкнулася навіть заможної Америки. Топ-корпорації вже не хочуть платити за забаганки співробітників, скорочують бюджети і… просто звільняють купу фахівців. 

Ілля Кабачинський зауважує – особливо засмутив Amazon, який у передсвятковий сезон викинув на вулицю 10 тис людей, тобто, у той період, коли зазвичай штат тільки доукомплектовували, щоб впоратися із святковими розпродажами. Тепер же навіть найм нових фахівців заморожений. 

У Meta скоротили 10% штату. Apple та Google також заморозили найм нових працівників. У 2023-му скорочення за прогнозами будуть ще більші. У чому ж причина? Виявилося не тільки і не стільки рецесія, як наслідки пандемії, коли суспільство у пошуках заробітку відчайдушно ломанулося в інтернет. Надлишок робочої сили позначився і тут. 

Інша приничина – падіння крипторинку ще з весни, коли одразу впали і прибутки, і кількість штатів знизилас ледь не до 50-60%, каже головред видання Ain.ua Ілля Кабачинський. 

А для того, щоб бути далі у курсі усіх попередніх випусків, переходьте на улюблену платформу за лінком: https://zakryv.live/

Apple podcasts – https://lnkd.in/estxTk4i

Spotify – https://lnkd.in/ePuR7xrY

Google podcasts – https://lnkd.in/erqrVm25

🎧 SoundCloud – https://lnkd.in/eFhEdhkY

YouTube –

Радіо НВ – https://lnkd.in/emzmT-tr

Megogo – https://lnkd.in/emzmT-tr