ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Місяць після виграшу: найбільший лотерейний щасливчик планети досі невідомий

АналітикаМісяць після виграшу: найбільший лотерейний щасливчик планети досі невідомий

Переможець Mega Millions на суму 1,337 мільярда доларів ще не оголошений навіть місяць після виграшу джекпоту.

Білет Mega Millions, який збігся з усіма п’ятьма числами, і золотий Mega Ball під час розіграшу 29 липня 2022 виграв другий найбільший джекпот у грі в розмірі 1,337 мільярда доларів, досі не затребуваний.

Лотерея штату Іллінойс повідомляє, що виграшний білет, проданий на автозаправці Speedway на Touhy Avenue в Дес-Плейнсі, досі не викуплений.

Переможці лотереї в штаті Іллінойс мають 365 днів із дати розіграшу, щоб заявити про свої призи. Незважаючи на те, що часу залишається вдосталь, багато хто починає замислюватися, чи може бути втрачений білет, який коштує 10-значну суму до сплати податків.

Але офіційні особи лотереї кажуть, що великі переможці зазвичай не поспішають перш ніж заявити про себе публічно. Представники державної лотереї пояснили, що в інтересах переможця проконсультуватися з фінансовими експертами та адвокатами, щоб визначити найкращий спосіб викупу такого карколомного джекпоту.

«Для виграшу такого масштабу це не є чимось незвичайним», – пояснила Меган Пауерс, директор із комунікацій лотереї штату Іллінойс.

Найважливіше рішення, яке стоїть перед щасливчиком, полягає в тому, чи отримати одноразову одноразову виплату готівкою в розмірі приблизно 453,1 мільйона доларів після федеральних і державних податків, чи вибрати 30-річну ренту, яка дорівнюватиме приблизно 777 мільйонам доларів після сплати податків.

Іллінойс є одним з 11 штатів, де переможці лотереї можуть залишатися анонімними незалежно від свого виграшу. Інші 34 штати, а також округ Колумбія та Віргінські острови США, які беруть участь у Mega Millions, не надають переможцям такої анонімності, інформує Casino.org.

Якщо минуле може натякати на майбутнє, то переможець Mega Millions на суму 1,337 мільярда доларів може обрати варіант одноразової виплати готівки та залишиться анонімним. Це шлях, який обрав переможець Mega Millions із Південної Кароліни, отримавши рекордний джекпот у розмірі 1,537 мільярда доларів, виграний 23 жовтня 2018 року.

Південна Кароліна є також одним із тих штатів, які надають переможцям лотереї анонімний шлях для отримання свого нового багатства.

Лотерея Південної Кароліни повідомила, що переможцю в 1,537 мільярда доларів знадобилося 132 дні, щоб зустрітися з їхніми радниками, перш ніж прийти до лотереї з виграшним білетом. Людина вибрала одноразову грошову винагороду, яка склала 877 784 124 долари США після сплати податків штату та федеральних податків.
Хоча перемодець не хотів розкривати свою особу, він розповів, що дозволив іншій людині вигулькнути перед ним в черзі в магазині KC Mart у Сімпсонвіллі.

«Переможець дивується тому, як кожне рішення, прийняте того дня, привело його в магазин, саме в той момент, щоб придбати лотерейний білет Quick Pick Mega Millions», — йдеться в повідомленні лотереї Південної Кароліни. «Простий вчинок доброти призвів до дивовижного результату».

Приблизний джекпот нинішнього розіграшу Powerball становить 124 мільйони доларів. У наступному розіграші Mega Millions можна виграти джекпот у 153 мільйони доларів.