ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ: дерегуляція потрібна скрізь, надто – в азартній сфері

АналітикаКРАІЛ: дерегуляція потрібна скрізь, надто - в азартній сфері

Однією з найбільш пріоритетних ініціатив Уряду є запровадження заходів з підтримки бізнесу і дерегуляції господарської діяльності упродовж дії в Україні режиму воєнного стану, а також забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу для післявоєнного відновлення національної економіки та відбудови інфраструктури України, інформує сторінка відомства у соцмережах.

До таких заходів також долучається КРАІЛ із власними пропозиціями до Плану з підтримки бізнесу і дерегуляції господарської діяльності.

«Так, за ініціативи КРАІЛ до вказаного Плану включено питання щодо розробки проєкту Закону України «Про особливості здійснення державного регулювання у сфері організації та проведення азартних ігор і у лотерейній сфері під час дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану». Шляхом розробки цього законопроєкту будуть розв’язані проблемні питання, які виникають під час ліцензування у сфері організації та проведення азартних ігор, а також у лотерейній сфері в період дії режиму воєнного (надзвичайного) стану. Таким чином, учасники ринку азартних ігор та державні органи будуть співпрацювати ефективніше і швидше у непередбачуваних умовах», – резюмують у держрегулятора.

15 червня 2022 року на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань дерегуляції господарської діяльності був схвалений оновлений проєкт Плану підтримки бізнесу та дерегуляції.
Ознайомитися з ним можна за посиланням.