ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Компанія-творець всесвіту ігор “World of tanks” оголосила – йде з рф та білорусі

АналітикаКомпанія-творець всесвіту ігор "World of tanks" оголосила - йде з рф та...

Про це Wargaming повідомила з власних сторінок у соцмережах.

Протягом останніх тижнів Wargaming проводила стратегічний огляд бізнес-операцій у всьому світі. Компанія вирішила, що не буде володіти або керувати будь-яким бізнесом у росії та білорусі та залишить обидві країни.

З 31 березня компанія передала свій бізнес ігор у цих країнах місцевому управлінню Lesta Studio, яка більше не пов’язана з Wargaming. Компанія не отримає прибутку від цього процесу ні сьогодні, ні в майбутньому. Навпаки, там очікують, що в результаті цього рішення компанія зазнає значних втрат та збитків.

Ми будемо виконувати операційний перехід з усією належною швидкістю, залишаючись у повній відповідності з усіма законами та забезпечуючи безпеку та підтримку наших співробітників. Протягом перехідного періоду живі продукти залишаться доступними в обох країнах та будуть управлятися новим власником“, – інформує компанія зі своєї сторінки у фейсбуці.

Wargaming також розпочала процес закриття своєї студії в Мінську, Білорусь.
Виробник готовий надавати якомога більше вихідних та підтримувати своїх співробітників, які постраждали від цих змін.

Незважаючи на масштабність цього рішення, ми як компанія впевнені в майбутньому нашого бізнесу і прагнемо надавати якісні ігри нашим гравцям“, – пишуть у компанії.

У лютому 2022-го у Wargaming звільнили креативного директора, віце-президента компанії Сергія Буркатовського за підтримку вторгнення Росії в Україну.

Wargaming – компанія яка розробляє і видає відеоігри на ринку free-to-play MMO. Штаб-квартира компанії знаходиться у Кіпрі, Нікосія. Центри розробок компанії знаходиться у Мінську, Києві та Санкт-Петербурзі.

Виторг за 2015 рік склала $ 590 млн. Гра World of Tanks увійшла в книгу рекордів Гіннесса за кількістю гравців, одночасно присутніх на одному сервері: понад 190 тис. Зі 150 млн користувачів тільки третина припадає на СНД і Європу.

У квітні 2021 року стало відомо, що Wargaming відкриває нову дочірню студію в місті Вільнюс, Литва, під керівництвом Тейна Лаймана