ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Азартні заклади повинні дотримуватися комендантської години

АналітикаАзартні заклади повинні дотримуватися комендантської години

Як наголошує державний регулятор у сфері азарту КРАІЛ наголошує: усім ліцензіатам потрібно дотримуватися обмежень комендантської години гральними закладами.

«Робота бізнесу, особливо в умовах війни, є важливим чинником підтримки держави. Не є виключенням і сфера азартних ігор. Незважаючи на триваючу війну деякі організатори азартних ігор поступово відновлюють свою діяльність, у тому числі, шляхом релокації бізнесу у західні регіони, де відкриваються нові гральні заклади.

Разом із тим, в умовах дії правового режиму воєнного стану в межах тимчасових обмежень конституційних прав і свобод людини і громадянина, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, на всій території України запроваджено комендантську годину шляхом заборони перебування громадян в цей період доби на вулицях та інших громадський місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів», – нагадують у КРАІЛ.

Ліцензійні умови у сфері організації та проведення азартних ігор передбачають, що режим роботи казино, зала гральних автоматів та об’єктів, що в ньому розміщені, визначається організатором самостійно з урахуванням необхідності дотримання вимог законодавства щодо забезпечення громадської безпеки та правопорядку, нормальних (звичних) умов для життя громадян, які проживають на суміжній та прилеглій до залу гральних автоматів території.

З огляду на вищезазначене, у відомстві звертають увагу всіх організаторів азартних ігор на необхідність при визначенні графіку роботи гральних закладів враховувати регіональні обмеження, встановлені комендантською годиною.