ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ліцензіат купив для ЗСУ обладнання на півмільйона

Новини партнерівЛіцензіат купив для ЗСУ обладнання на півмільйона

Один з найвідоміших ліцензіатів вітчизняного грального ринку активно попрацював на ниві благодійності: у травні зібрали на допомогу армії 680 000 грн: купили на півмільйона обладнання для полку «Азов» та дрон для розвідбатальйону.

За травень – третій місяць дії благодійної ініціативи для допомоги української армії – легальний гральний бренд Slots City зібрав 680 тис грн. З них 500 000 – повна зібрана сума на обладнання для полку ССО «Азов», ще 110 000 грн передали на покупку дрону розвідбатальйону, який знаходиться на Таврійському напрямі. Окрім цього, 40 000 грн витратили на купівлю обмундирування для бійців 228 батальйону територіальної оборони Харкова, та 30 000 грн передали до окремого розвідбатальйону. Про це повідомив Фонд Slots City на своїй сторінці Facebook.

Суть ініціативи Slots City така: за кожен успішний депозит казино тепер переказує 10 гривень на допомогу країні. Ця акція діє з березня до кінця воєнного стану в Україні.

У квітні Slots City вдалося зібрати та передати на потреби армії 350 000 грн. Тоді за 210 000 грн. купили позашляховик, 100 000 грн пішли на забезпечення харчування ТРО на Одещині, ще 40 000 грн витратили на закупівлю обмундирування.

  • Перед війною ми запустили благодійний фонд Slots City Foundation. Тепер з посмішкою згадую, як ми довго думали, чим цей фонд має займатися: можливо, озелененням міст або видавати гранти для навчання. Дискусія була довга, хотілося працювати максимально корисно та довгостроково, не для галочки. Війна вирішила це за нас, – поділився на свій Facebook-сторінці Руслан Нонка, співзасновник Slots City та голова Наглядової ради Фонду. – Сьогодні усі ми беремо на себе відповідальність: і за допомогу армії – отже, за безпеку людей, і за збереження робочих місць, отже – за роботу економіки.

Раніше компанія Slots City вже передала один мільйон гривень на потреби української армії під час війни, а також переорієнтувала роботу свого кол-центру відповідно до потреб воєнного часу.

Служба підтримки грального бренду надає інформацію про контакти волонтерів, пошуку житла, розкладі евакуаційних маршрутів з різних
міст і т. д. Українці, яким потрібна допомога під час війни, можуть звернутися на гарячу лінію Slots City за номером +380 630 21 30 25.

Співробітники одного з перших легальних гральних брендів в Україні також стали волонтерами, які допомагають українцям під час війни, доставляють гуманітарну допомогу та беруть участь в інформаційному опорі проти окупантів.