ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як “тракторні війська” допомагають айтішникам донатити на Україну?

НовиниЯк "тракторні війська" допомагають айтішникам донатити на Україну?

Українська команда розробників придумала гру, де можна захоплювати військову техніку супротивника за допомогою… трактора. Розробку назвали дотепно Ukrainian Farmy і за її допомогою збирають донати на підтримку гуманітарних ініціатив, в тому числі, і ЗСУ.

Усі пожертви та кошти від цієї гри підуть на волонтерські зусилля та громадський сектор, що працюють в Україні, щоб допомогти тим, хто цього потребує. О 5 ранку 24 лютого 2022 року ми прокинулися від звуків російських ракет, які бомбили наші міста без жодного оголошення війни. Ми провели наступні дні, відводячи наші сім’ї в безпечне місце. Ми переконалися, що ми там, де потрібно бути, щоб допомогти тим, хто дорогий нам і нашій країні. Деякі з нас зараз волонтери та військовослужбовці Збройних сил України. Інші беруть активну участь у цивільних волонтерських групах, які надають допомогу тим, хто її потребує. Ці групи закуповують і доставляють їжу, ліки, теплий одяг та інші речі мирним жителям нашої столиці, Києва та інших міст країни. Вони евакуювали мирних жителів, які потрапили в пастку в місцях обстрілу з боку російських військ. Вони потребують вашої допомоги“, – інформує сайт розробників.

Команда повідомляє, що нині вона робить те, що вміє найкраще – створює ще одну гру. Це буде символом вдячності за будь-яку підтримку, яку розробники зможуть отримати від аудиторії.

Сеттинг гри досить очевидний: сільськогосподарські війська України вже стали легендарними у всьому світі. По всій країні звичайні українські аграрії регулярно знімають, як тракторами захоплюють російську військову техніку.

“В UKRAINIAN FARMY ви можете відчути себе одним із найстрашніших бойовиків на полі українського бою – українським трактористом. Киньте собі виклик часу та «високоточних» артилерійських обстрілів і захопіть якомога більше російських танків, вантажівок і БТР. Гра в розробці – незабаром ми плануємо додати більше тракторів і нові карти”, пише Ukrainian Itch.

Перший прототип гри вже доступний для Windows, macOS та Linux. Завантажити її можна — тут.

На сайті також можна відправити донати у фонд «Повернись живим» або перевести їх на спеціальних рахунок НБУ для гуманітарної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії. Також приймаються внески у вигляді крипти – біткойну чи езереуму.