ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Видавець ігор спробує свої сили у гральному бізнесі. Вже сплатив за ліцензію

НовиниВидавець ігор спробує свої сили у гральному бізнесі. Вже сплатив за ліцензію

До держбюджету надійшло 1,8 мільйона гривень від оплати за ліцензію на провадження діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор, повідомляє сторінка у фейсбуці Комісісї з регулювання азартних ігор та лотерей. 

 

Так, згідно з оприлюдненою інформацією, ТОВ «СЕО КОР» оплатило ліцензію на провадження діяльності з надання послуг у сфері організації та проведення азартних ігор. Державна казначейська служба України підтвердила надходження коштів.

 

Як ми вже повідомляли, ТОВ “СЕО КОР” двічі подавалася на оформлення ліцензії на провадження грального бізнесу. Однак, успішною виявилася тільки друга спроба, попередньо регулятор відмовляв у розгляді заявки через брак необхідного повного пакету документів.

 

Відповідно до даних порталу Youcontrol, компанія “СЕО КОР” розташована у Києві по вул. Звіринецькій, спеціалізується на комп’ютерному програмуванні та релізі комп’ютерних ігор, установа зареєстрована у 2018-му році, її керівниця та засновниця – Людмила Колосович, яка мешкає у м. Коломия Івано-Франківської області.