ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Улюбленці індустрії азарту відкрили власне креатив-агентство

НовиниУлюбленці індустрії азарту відкрили власне креатив-агентство

Креативний дует Іллі Почкуна та Романа Гурбанова, відомих своїми проєктами щодо промоції гральної індустрії України під лейблом агентства Banda, вирішив створити окрему агенцію. Новий проєкт зветься Taktika. 

 

Про це хлопці повідомили зі своїх сторінок у соцмережах.

 

 

У banda Ілля і Роман працювали разом 3 роки. Пара креаторів зробила повний комунікаційний перезапуск ПриватБанку і зняла для бренду більше 45 роликів. Брала участь в ребрендингу оператора індустрії азарту Favbet, створювала рекламні кампанії для майданчиків UNIT, Jooble і Prom. Також в 2020 пара креаторів перемогла в міжнародному конкурсі Young Glory як world’s most consistent creative talents, пише mmr.ua.

 

Поки що у агенції немає конкретної спеціалізації – будуть пробувати різні, свій підхід, своє бачення.

 

Прямо зараз ми працюємо над кампанією, де є influence-маркетинг, ролики для тіктока, маски для снепчата і виробництво преспак-розсилки. Нічого з цього ми ніколи раніше не робили – але виходить круто, клієнт суперзадоволений. Тому ми не поспішаємо ставити на собі клеймо: «Ми ось такі». На те, щоб зрозуміти, які ми, потрібен час, – розповів Роман Гурбанов у інтерв’ю Skvot.io.

 

Ілля Почкун додає: вони пішли по шляху MVP (Minimal Viable Product): запустили мінімально робочий продукт і перевірять різні гіпотези, щоб зрозуміти, що працює, що – ні, в який бік рухатися.

 

Як повідомив Роман Гурбанов, у вільне плавання агенція відправилася у червні цього року. Вже є власний пул клієнтів – онлайн-школа креативних ініціатив SKVOT, мобільний застосунок, який саме – покажуть згодом.

 

Фото – зі сторінки Романа Гурбанов у соцмережі