У Києві двоє братів екс-правоохоронців відкрили мережу з підпільних гральних закладів

Прокурорами Київської міської прокуратури повідомлено про підозри 12 учасникам організованої групи, які організували роботу мережі підпільних гральних закладів у столиці.
Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 203-2 КК України, а саме як незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, вчинена організованою групою.

Встановлено, що двоє 37-річних братів-близнюків, які до 2014 працювали в міліції на Вінниччині, організували у Києві роботу 10 гральних закладів. Кожен з учасників організованої групи мав свої чіткі обов’язки. Хтось шукав приміщення під оренду, хтось виконував роль адміністратора, хтось здійснював технічне обслуговування.

Підпільні гральні заклади працювали в закритому форматі – лише для «своїх» клієнтів, які отримували інформацію через розсилки.
Орієнтовний денний прибуток бізнесу у середньому становив 500 тисяч гривень. Під час обшуків у гральних закладах та вдома у підозрюваних вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи, автомобілі та гроші (понад 490 тис гривень, 152 700 доларів, майже 7200 євро). Також вилучено зброю та набої, які скерували на експертизу.
До суду також скеровані клопотання про арешт вилученого майна та обрання запобіжних заходів.
Слідство триває. За результатами експертиз буде надана додаткова правова кваліфікація діям зловмисників.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУ НП у м. Києві за оперативного супроводу ДВБ НПУ.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
