У КРАІЛ говорять, що за неповний грудень вже спрямували до бюджету платежів на 17 млн грн

Редактор uGame

Таку інформацію оприлюднив глава держрегулятора азарту Іван Рудий, коментуючи хакерську атаку на Kyivstar та загальний збій зі звʼязком по всій Україні.

«У нас збоїв немає. Все за планом. За грудень – понад 17 мільйонів до бюджету. На зв‘язку», – написав він у соцмережах. 

Одначе пост не лишився непоміченим. Користувач Ігор Романюк зазначив, що цей показник відрахувань не вражає. 

«Стандартний показник, наприклад, африканських країн. Чим бідніша і забитіша країна, тим більше закладів з рулетками і т.і.»

На що парирував інший користувач – Юрій Качак. Він зауважив, що кількість шанувальників азарту не має географічних критеріїв. 

«Ігор Романюк, тобто мінімум 100 казино в Зімбабве і Еритреї ви зараз легко без Гугла назвете?.. Я не за рулетки, я проти безапеляційності. Відсоток азартних людей сталий без прив’язки до регіону і матеріального стану. Грають завжди і всюди. Різниця тільки одна – або всі гроші йдуть “криші” в погонах по-чорному, або пробувати залити в бюджет по-білому».

На це відреагував Іван Рудий. 

«Yura Kachak амінь 🙏». 

Одначе, Ігор Романюк не задовольнився такими аргументами. Мало того, він зазначив, що держрегулятор попри усі здобутки не поспішає видавати ліцензії іподромам. 

«Yura Kachak будь-який відсоток регулюється доступністю. Зробіть вартість пачки цигарок 500 грн і відсоток тих хто палить зменшиться, зробіть штраф за проїзд на червоне світло 50000 грн і відсоток порушень зменшиться і т. д. 

Але досі не розумію, з якої причини жодне з десятків звернень щодо видачі ліцензій на тоталізатор іподромам не були погоджені. До того ж ці звернення були до представників різних партій, до мерів міст, до прем’єр-міністрів. Але якось так усі переживають за дохідну частину бюджету, що нема чого коли рятувати цілу індустрію спортивного конярства. Краще її знищити, а на місці іподрома збудувати жк і метро, а на землі іподрома, де вирощувалась їжа для коней – елітне котеджне містечко».