У Дарниці нелегально грали у покер. Ще й з розмахом

Редактор uGame

Детективи ТУ Бюро економічної безпеки у м. Києві викрили у Дарницькому районі столиці нелегальний гральний заклад, де проводили ігри в покер. Маскувалися під спортклуб.

Подробиць поки небагато. Зате є фото.

Казино розташовувалося на другому поверсі нежитлової будівлі. Вхід до закладу здійснювався з попереднім бронюванням місця.

Детективи Бюро провели обшук та вилучили 9 покерних столів, близько 3 тисяч гральних фішок, понад 200 тисяч гривень готівкою, комп’ютерну техніку тощо, інформує прес-служба відомства.

Наразі досудове розслідування триває.