У білоруському Вітебську 16-річний підліток вкрав з карти подруги гроші на азарт

Підліток заволодів реквізитами банківської картки колишньої однокласниці, викрадені кошти він витратив на онлайн-казино, повідомили у прес-службі прокуратури Вітебської області.
З матеріалів справи випливає, що 16-річний учень коледжу через месенджер звернувся до своєї колишньої однокласниці, попросивши позичити гроші, щоб сплатити за відвідування стоматолога. Не маючи змоги одразу переказати гроші, дівчина на прохання знайомого повідомила йому повні реквізити своєї банківської картки. Пізніше вона також повідомила код підтвердження операції, яка надійшла на її мобільний телефон.
Підліток прив’язав отриману інформацію до особистого кабінету у віртуальному казино. Зазначається, що обліковий запис на платформі хлопець створив за допомогою персональних даних своєї матері, оскільки через неповноліття він не міг зареєструватися самостійно.
Загалом підліток здійснив 37 операцій та викрав з рахунку дівчини понад тисячу білоруських рублів (близько 15 тис грн). Гроші були особистими накопиченнями потерпілої, сформованими зі стипендії та пенсії щодо втрати годувальника.
Після вичерпання грошей на карті фігурант зробив ще 11 спроб несанкціонованого списання.
Молодій людині інкриміновано розкрадання майна шляхом модифікації комп’ютерної інформації. Прокуратура Оршанського району підтримала державне звинувачення, до неповнолітнього застосовано примусові заходи виховного характеру у вигляді обмеження дозвілля терміном на 6 місяців.
