Підпільне казино у бізнес-центрі Києва: суд виніс вирок учасникам схеми

Редактор uGame

Трьох учасників організованої групи, які облаштували підпільне казино в одному зі столичних бізнес-центрів, визнано винними у незаконній організації азартних ігор. Розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у м. Києві.

Слідством встановлено, що фігуранти організували незаконний гральний заклад на дев’ятому поверсі будівлі, а також використовували приміщення для роботи call-центру. Під виглядом інвестицій у криптовалюту громадян переконували перераховувати кошти, після чого зв’язок із потерпілими припинявся.

Суд визнав трьох фігурантів винними за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2 КК України. Організатору призначено штраф 799 тис. грн, двом його спільникам — по 765 тис. грн. Також у дохід держави конфісковано понад 20 тис. доларів США.

Кримінальне провадження щодо діяльності call-центру передано до Національної поліції України за підслідністю.

Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Київської міської прокуратури.