ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Під Києвом запрацює азартний заклад майже на 1000 “квадратів”

НовиниПід Києвом запрацює азартний заклад майже на 1000 "квадратів"

У Петропавлівській Борщагівці, що на Київщині, відкриють гральний заклад площею майже тисячу квадратів. Дозвіл на погодження приміщення вимогам грального законодавства України видала КРАІЛ 30 березня, інформує сайт Комісї з регулювання азартних ігор та лотерей.

Так, на порталі відомства у розділі «Розпорядчі документи» йдеться про те, що регулятор погодив дозвіл для ТОВ «Тиса-ДДК», що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі вимогам, встановленим ЗУ «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Майбутній заклад буде розташовуватися на першому поверсі будівель О та Ч готелю «Тиса», у Петропавлівській Борщагівці. Загальна площа – 967 кв м. Його основна спеціалізація – для організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів та/або організації та проведення букмекерської діяльності в букмекерських пунктах.

Що відомо про нового ліцензіата?

Підприємство засноване понад 26 років тому. Його основний вид діяльності – Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Кінцевий бенефіціарний власник та керівник – київський підприємець Віталій Деркач, якому належить 76% компанії.