ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Під Бахмутом загинув один з розробників культової гри S.T.A.L.K.E.R киянин Володимир Єжов

НовиниПід Бахмутом загинув один з розробників культової гри S.T.A.L.K.E.R киянин Володимир Єжов

Захищаючи Україну на фронті під Бахмутом разом з побратимом загинув видатний кіберспортсмен, один з найкращих старкрафтерів Києва та України часів зародження кіберспорту Володимир Fresh Єжов, інформує сайт gameinside.ua. Йому було усього 38. Цю інформацію підтвердили і його батько та брат.

В‘ячеслав Єжов: 

Горе ніколи не вдасться повною мірою осягнути, допоки воно не торкається особисто тебе чи твоїх близьких. Здається що воно десь далеко, аж раптом воно приходить в твій дім, і світ змінюється безповоротно. 

…захищаючи Україну, загинув мій рідний брат Volodymyr Rybka, батько двох дітей, вірний друг із щирим серцем. Він говорив що у боротьбі, яку зараз веде український народ, народжується щасливе майбутнє наших дітей. Сподіваюсь ти потрапив у кращий світ, брате😥.

Паралельно з грою в Starcraft Володимир працював в компанії GSC GameWorld та займався розробкою ігор в тому числі S.T.A.L.K.E.R., один з персонажів гри Локі зроблений з його зовнішності.

Після 24 лютого Володимир пішов на фронт і героїчно боронив Україну в лавах ЗСУ до цього дня, коли його життя передчасно перервалося. У Героя України залишилося двоє неповнолітніх синів.

Кіберспортивна спільнота завжди буде пам’ятати героя, який віддав життя за вільну Україну.

Друзі та колеги описують Володимира як позитивну людину, душу компанії, в грі він грав зергами і був дуже розумним гравцем. 

«На жаль війна забирає сміливих, патріотичних та гідних. Він був одним з найкращих і це величезна втрата для всіх, хто його знав»,- пише видання gameinside.

Родина також повідомила, що прощання з загиблим Героєм розпочнеться у вівторок 27 грудня об 11.00 біля Володимирського кафедрального собору за адресою бульвар Тараса Шевченка 20 у м.Києві.