Очільник КРАІЛ Іван Рудий поїхав на фронт, аби підтримати своїх бойових побратимів (Фото)

Редактор uGame

Про власне фронтове Різдво він написав у сторінках в соцмережах. 

«Соледар під контролем ЗСУ💪🏻🇺🇦

Маю честь тут бути, підтримати воїнів, побратимів.

P.S. Усіх, хто святкує сьогодні, з Різдвом!».

Пост він проілюстрував світлиною зі зброєю у руках і позашляховиком, який, вочевидь, курсував бездоріжжям, і весь у багні.

Що цікаво, на гвинтівці у Івана Рудого є наліпка, яка має певний відсил до його роботи – символ карткової масті піки. 

У коментарях щодо візитку до Соледару відписалися чимало користувачів (до речі, усі відгуки схвальні), зокрема, і дружина пана Івана Катерина Руда, яка прокоментувала коротко. 

Пишаюсь ❤️

Раніше у 2022 Іван Рудий, як колишній військовослужбовець і учасник АТО, у лютому приєднався до своїх побратимів і пішов до лав армії захищати Україну, також він представляв країну на змаганнях «Ігор нескорених» у Гаазі, був капітаном національної збірної. До роботи в КРАІЛ чиновник повернувся лише у листопаді. 

«У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, для мене було суперважливо перевірити автономність усіх робочих процесів. Я знав, що в Комісії працюють професіонали, тож був впевнений, що на фронті я потрібен більше. 8 місяців війни, змагання «Invictus Games» тощо. Багато подій, які ще більше загартували мене, але незмінним залишається бажання жити в незалежній та економічно сильній державі», – пояснював тоді Рудий підписникам у соцмережах. І підкреслив, що буде боротися проти засилля російського бізнесу в сегменті українського легального азарту.