ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Очільник КРАІЛ Іван Рудий поїхав на фронт, аби підтримати своїх бойових побратимів (Фото)

НовиниОчільник КРАІЛ Іван Рудий поїхав на фронт, аби підтримати своїх бойових побратимів...

Про власне фронтове Різдво він написав у сторінках в соцмережах. 

«Соледар під контролем ЗСУ💪🏻🇺🇦

Маю честь тут бути, підтримати воїнів, побратимів.

P.S. Усіх, хто святкує сьогодні, з Різдвом!».

Пост він проілюстрував світлиною зі зброєю у руках і позашляховиком, який, вочевидь, курсував бездоріжжям, і весь у багні.

Що цікаво, на гвинтівці у Івана Рудого є наліпка, яка має певний відсил до його роботи – символ карткової масті піки. 

У коментарях щодо візитку до Соледару відписалися чимало користувачів (до речі, усі відгуки схвальні), зокрема, і дружина пана Івана Катерина Руда, яка прокоментувала коротко. 

Пишаюсь ❤️

Раніше у 2022 Іван Рудий, як колишній військовослужбовець і учасник АТО, у лютому приєднався до своїх побратимів і пішов до лав армії захищати Україну, також він представляв країну на змаганнях «Ігор нескорених» у Гаазі, був капітаном національної збірної. До роботи в КРАІЛ чиновник повернувся лише у листопаді. 

«У перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого, для мене було суперважливо перевірити автономність усіх робочих процесів. Я знав, що в Комісії працюють професіонали, тож був впевнений, що на фронті я потрібен більше. 8 місяців війни, змагання «Invictus Games» тощо. Багато подій, які ще більше загартували мене, але незмінним залишається бажання жити в незалежній та економічно сильній державі», – пояснював тоді Рудий підписникам у соцмережах. І підкреслив, що буде боротися проти засилля російського бізнесу в сегменті українського легального азарту.