Не для галочки: у КРАІЛ проінформували як триває реалізація меморандуму з протидії лудоманії

Голова КРАІЛ Іван Рудий розповів як просувається реалізація меморандуму про співпрацю із галузевими міністерствами щодо протидії поширенню лудоманії.
Він зауважив: його відомство має серйозний намір перетворити ініціативу на дієвий інструмент боротьби із азартною залежністю.
Публікуємо пост без правок та скорочень.
«Друзі, ділюсь з вами інформацією щодо подальших дій у досягнені цілі, яку КРАІЛ поставила перед собою, зібравши круглий стіл на тему «Соціальна відповідальність у сфері азартних ігор».
Комісія спільно з учасниками домовились щодо підписання меморандуму про співпрацю, розробленого на основі протоколу проведення засідання. Він вже надісланий представникам:
– Міністерство охорони здоров’я України
– Міністерство освіти і науки України
– Міністерство соціальної політики України
– Державна регуляторна служба України
– Responsible Gambling Center
– Ukrainian Gambling Council
А також маю надію, що Міністерство юстиції України або представники Координаційного центру з надання правової допомоги долучаться до нашої колективної співпраці.
Тільки об’єднавшись, ми зможемо досягнути максимально ефективного результату в створенні потужної системи запобігання лудоманії, щоб не повторився сюжет відомої байки Л. Глібова «Лебідь, рак та щука».
Тож закликаю представників центральних органів виконавчої влади та громадських організацій, які є дотичними до цієї теми, долучатися до робочих груп для обміну знаннями, пришвидшення реалізації напрацювань та певних заходів, спрямованих на проблему подолання лудоманії».
Нааадуємо, що 20 квітня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей провела круглий стіл на тему «Соціальна відповідальність у сфері азартних ігор», під час якого учасники обговорили напрацювання комплексної системи заходів, спрямованих на запобігання ігровій залежності.
За результатом круглого столу, учасники заходу домовилися щодо підписання меморандуму про співпрацю та подальшу роботу у цьому напрямі.
