NaVi вийшли у плей-офф чемпіонату з CS2 у Катовіце

Редактор uGame

Після перемоги у першій грі NaVi продовжують впевнений виступ на IEM Katowice 2025. Наступними суперниками Народжених Перемагати у півфіналі верхньої сітки групи B стали Team Spirit.

У попередньому раунді турніру в Катовіце NaVi без особливих проблем обіграли FURIA на двох картах (13 : 5 Dust 2, 13 : 3 Mirage).

Team Spirit своєю чергою впевнено впоралися з Astralis (13 : 5 Nuke, 13 : 4 Dust 2).

Півфінальний поєдинок цікавий тим, що команди нещодавно зустрілися на січневому BLAST Bounty Spring 2025. Тоді «дракони» виявилися сильнішими на двох картах (13 : 9 Dust 2, 22 : 20 Ancient) і згодом стали чемпіонами турніру.

Цього разу успіх був на боці NaVi. Трансляція формату best of 3 відбулася 3 лютого о 17:00.

Тож невдовзі Народжені перемагати так прокоментували хід зустрічі з давнім суперником. 

«ТАК! 16:14 перемога на Nuke, ми гарантували собі виступ в плей-оф на Сподек Арені!».