ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

МОН припиняє співпрацю з Parimatch як відповідь на заклик освітнього омбудсмена Сергія Горбачова 

НовиниМОН припиняє співпрацю з Parimatch як відповідь на заклик освітнього омбудсмена Сергія...

10 березня 2023 Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб, зокрема, щодо компанії Parimatch.

У відповідь на це освітній омбудсмен Сергій Горбачов закликав Міністерство освіти України припинити співпрацю з азартним брендом. 

«Нагадаю, що у серпні 2022 Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум з благодійним фондом компанії Parimatch, про що сайт МОН повідомив 16.08.2022. 

Тоді я висловив свою позицію, що МОН у межах своїх повноважень може укладати договори та Меморандуми. Але також зазначив, що офіційно оголошена співпраця Міністерства освіти і науки з публічно афілійованою структурою букмекерської компанії викликає питання етичності подібних дій», – заявив Горбачов.

Після накладення санкцій на компанію, що включає заборону її діяльності на території України, така співпраця виглядала неприйнятною. 

Тож чиновник звернувся до МОН з листом, де попросив негайно відкликати підпис Міністерства освіти і науки під цим Меморандумом та оприлюднити заяву про припинення співпраці Міністерства освіти і науки України з підсанкційною букмекерською компанією Parimatch та афілійованими з нею структурами. 

Рішення про це ухвалили майже миттєво. 

«Мене приємно здивувало, що повідомлення про це рішення було ухвалено буквально через 45 хвилин після мого вчорашнього допису щодо цієї ситуації… і оприлюднено на сайті МОН о 7:30 13 березня…», – резюмував Горбачов.