ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Ліцензіатів грального бізнесу в Україні дедалі більшає. На черзі – Львів та Мелітополь

НовиниЛіцензіатів грального бізнесу в Україні дедалі більшає. На черзі - Львів та...

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей в Україні (КРАІЛ) видасть ліцензію на провадження діяльності у залах гральних автоматів ТОВ «ФЬОРСТ ВІН», повідомляє офіційна сторінка установи у соцмережах

 

Комісією з регулювання азартних ігор та лотерей було прийнято рішення видати ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів ТОВ «ФЬОРСТ ВІН». Рішення датоване 11 серпня. 

 

Організатор розташує заклади в готелі «Воронцовський» м. Мелітополь та готелі «ЖОРЖ» м. Львів.

 

Готель “Воронцовський”, м. Мелітополь. Фото – Booking.com

 

Попередньо на організатора чекає оплата за ліцензію протягом 10 днів з дня отримання повідомлення про видачу ліцензії.

 

За інформацією видання Zaxid.net, готель «Жорж» працює з 1901 року, він є пам’яткою архітектури місцевого значення. Нині його власником є ТОВ «Готельний комплекс Жорж», бенефіціаром компанії є Ольга Філатова-Кривецька, дружина Ігоря Кривецького – відомого львівського бізнесмена та політика.

Готель “Жорж”, Фото – Booking.com

 

Власниками ТОВ «Готельний комплекс «Воронцовський» є мелітопольці бізнесмен і забудовник Олексій Фокарді (6%) і його дружина Ірина Фокарді (44%), а також їхні родичі – Джованна Фокарді-Левченко (6%) і Сергій Левченко (44%), який є також керівником підприємства, інформують “Наші гроші”.