Іво Бобул заявив, що його ексдружина програвала гонорари у казино

Редактор uGame

Лілія Сандулеса відповіла. 

Народна артистка України Лілія Сандулеса прокоментувала недавнє інтерв’ю свого ексчоловіка Іво Бобула, який заявив, що вона свого часу програвав гонорари у казино. Про це Лілія Сандулеса висловилася в інтерв’ю Ростиславу Калацинському, цитує «Главком».

За словами Лілії Сандулеси вона дійсно відвідувала казино, коли була у шлюбі з Іво Бобулом. «Коли у мого друга відкрився ресторан казино, ми ходили, він запросив. Ми ходили і на обід, і на вечерю. Ми ходили й в казино. Це був відпочинок», – зазначила співачка.

Однак це був єдиний відпочинок, який жінка могла собі дозволити у шлюбі з Іво Бобулом. «Бо коли я пропонувала Іво, що б ми поїхали на море, чи в санаторій, чи тим паче після операції, чи на якісь курорти, він казав: «Ні, я не можу». А відпочинок я де мала? Я не мала відпочинку», – пояснила Сандулеса.

Водночас жінка розповіла, що ходила до казино та грала там разом з Іво Бобулом. Лілія Сандулеса зауважила, що її гра у казино це її особиста справа. «А те, що я фукала пісню чи фукала гроші, це нікого не обходить. Це мої гроші. Я працювала і мала право на мій відпочинок», – вважає народна артистка.

Іво Бобул та Лілія Сандулеса розлучилися у 2002 році після 10 років шлюбу. Однак колишнє подружжя знову почало зʼявлятися на сцені разом та навіть заспівало дуетом.