І в церквах теж крадуть: казначейка в США привласнила $574 тис і спустила на одноруких бандитів

У штаті Індіана в місті Індіанаполіс у католицькій церкві її працівниця привласнила крупну суму грошей.
Ця ситуація тягнеться шлейфом ще з 2004-го року, коли бізнес-менеджер католицької церкви Святого Меттью Мері Карсон вигадала схему з фантомними рахунками, завдяки якій вона зуміла красти кошти з пожертв парафіян і використовувати їх у своїх цілях, зокрема і для гемблінгу.
За попередніми даними, 72-річна Мері Карсон зізналася в розкраданні коштів на загальну суму 574 000$, які вона переводила на свої підставні банківські рахунки починаючи з 2008, коментує FOX Indianapolis.
Шахрайку запідозрили у 2021, коли вона перебувала у відпустці, а її робочі обов’язки виконувала інша людина. Співробітник, який заміняв Карсон виявив безліч дивних переказів на невідомі акаунти і підрахував збитків на суму 289 000$ тільки за один звітний період.
Єдина людина, яка мала доступ до всіх рахунків та відповідала за обробку всіх чеків, які були отримані у вигляді пожертв від парафіян була саме Марі Карсон. Вона відповідала за всі фінансові транзакції від імені церкви та школи, тому коло підозрюваних суттєво звузилося.
У результаті сама горе-шахрайка зізналася у скоєному і повідомила, що їй вдалося вкрасти таким чином 574 000$. Вже підрахували, що таким чином жіночка скоїла 124 випадки шахрайства. Викрадене спускала на азарт на місячну відпустку у Флориді.
Проте, в Міністерстві юстиції США заявили, що сума вкрадених коштів може бути і більшою. Тепер гемблерка не зможе скористатися своєю “краденою пенсією” для ігор у казино.
