Громадськість залучать до контролю за PlayCity: стартував відкритий відбір активістів

Державна агенція PlayCity оголосила відкритий конкурс на формування наглядової групи з громадських активістів. Обрати кандидатів зможуть користувачі застосунку «Дія» шляхом публічного голосування.
Подати заявку можуть представники ГО, які мають щонайменше два роки досвіду у боротьбі з корупцією, ігровою залежністю або у викритті нелегального грального бізнесу. Важливою умовою участі є наявність задокументованих кейсів у відповідній сфері.
Втім, участь у конкурсі заборонена:
– держслужбовцям;
– тим, хто працював у PlayCity чи КРАІЛ протягом останніх двох років, або є їхніми родичами;
– особам, пов’язаним із гральною індустрією — як працівникам, так і бенефіціарам.
Заявки приймають до 23 липня. Деталі щодо критеріїв та процедури відбору доступні за посиланням, оприлюдненим організаторами, пише телеграм-канал «Що азартний».
