Екс-гравець «Динамо» та лудоман отримав дворічну заборону щодо відвідин Чехії 

Редактор uGame

Колишній півзахисник «Динамо» Київ Іван Яремчук отримав умовний термін ув’язнення в Чехії та заборону відвідувати країну протягом двох років, що неабияк засмутило ексфутболіста, повідомляє sport.ua.

«Мене засмутило це табу на в’їзд до Чехії. Адже там у мене живуть родичі та друзі. І місто хороше, і люди в ньому хороші – я з ними спілкувався», – сказав Яремчук.

Ще восени 2025 року Яремчука затримали в аеропорту Кракова після інциденту у казино, після чого він провів близько шести тижнів у польській в’язниці. Сам ексфутболіст не розкриває подробиць справи, лише зазначив, що вона пов’язана з періодом його проживання у Празі у 2022–2023 роках.

Наразі Яремчук перебуває в Бельгії, де проживає у статусі біженця.