Блогер Kyivstoner продався росіянам і став амбасадором Aurora

Колаборант Kyivstoner, великий друг Айсберга, Сімпла, NaVi і ще багатьох відомих в українському кіберспорті особистостей і організацій впав настільки низько, що став амбасадором російської організації Aurora, повідомляє Game Inside.
«Схоже, у колись популярного в Україні виконавця все настільки погано, що доводиться здобувати харчування от в такий негігієнічний спосіб, ще і називати Аврору найулюбленішою командою в презентаційному ролику. На це просто гидко дивитися», – йдеться в новині.
Українці відреагували дуже передбачувано. Зокрема Олександр Петрик написав емоційний пост:
«Які ж нездари всі ці українські блогери, які працюють з руснею. Вони настільки лохі, що заради бабла готові позбавити себе можливості повернутись додому і не озиратися, що хтось кине в них шматком свіжого лайна. Чуваки якщо думають, що колись після війни в Києві, коли їм захочеться приїхати в рідні місця, їм ніхто не плюватиме в обличчя, то вони помиляються)»
Реакції інших спільнот. Додаємо скрін

