Банк, який підозрюється в участі у схемах з міскодингом – намагається оскаржити в суді втрату ліцензії

Про це повідомив журналіст Євген Плінський у соцмережах. Зокрема, він назвав і банківську установу, про яку йде мова.
З цього приводу журналіст виклав пост з власною думкою.
«Направив я минулого тижня інформаційний запит до Верховного Суду стосовно розгляду касації одного з головних схемних банків країни – «Конкорд».
Того самого, який обслуговував найбрудніші схеми грального бізнесу по виводу коштів та який за це і втратив ліцензію НБУ.
Зараз цей банк-мийка намагається в Верховному Суді довести, що чорне – це біле та що його позбавили ліцензії незаконно.
Але це не так. Все законно, банк схемний і має бути ліквідований…», – написав Плінський.
Нагадаємо, що у серпні 2023 правління Нацбанку відкликало банківську ліцензію “Конкорд Банку”, штаб-квартира якого знаходилася у Дніпрі. Офіційна підстава – систематичне порушення законодавства у сфері фінмоніторингу.
Згодом, фінустанова разом з командою юристів оскаржила у суді Дніпропетровська рішення НБУ.
В свою чергу, Національний банк України не погодився з рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29 травня 2024 щодо визнання протиправним та скасування рішення регулятора про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “АКБ “КОНКОРД” та оскаржив його в апеляційному порядку у визначений законом строк.
Суд апеляційної інстанції визнав протиправним та скасував рішення НБУ про відкликання ліцензії та ліквідацію банку «Конкорд». Нині судові процеси на етапі касації.
