ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Aerosmith скасовує резиденцію у Лас-Вегасі через хворобу Стівена Тайлера

НовиниAerosmith скасовує резиденцію у Лас-Вегасі через хворобу Стівена Тайлера

Група Aerosmith скасувала всі 4 останні концерти своєї резиденції в Лас-Вегасі 2022 через таємничу хворобу, яка вразила співака Стівена Тайлера. Останні два концерти гурту «Deuces are Wild» у Dolby Live Theatre у парку MGM, 8 і 11 грудня, були анульовані гуртом минулого тижня.

«За порадою лікарів, Стівен повинен відлежатися», — йдеться в акаунті групи в Twitter.

Aerosmith пояснила перше зі своїх нещодавніх скасованих шоу 2 грудня таким чином, що «Стівен почувається погано та не може виступати», згідно з дописом у своєму акаунті в Instagram. У дописі не згадувалося, що сталося з Тайлером, але було зазначено, що «очікується, що він повністю одужає до вечірнього шоу в Лас-Вегасі в понеділок».

Однак, одужання не сталося. 8 грудня скасовані два фінальні шоу в четвер і неділю.


Проблеми від самого початку

Перший етап резиденції «Deuces Are Wild» тривав з квітня 2019 по лютий 2020, перш, ніж він був перерваний через пандемію COVID-19. Другий етап мав розпочатися 17 червня. Однак 24 травня Aerosmith скасував два місяці цього туру, опублікувавши шокуюче пояснення у своєму акаунті в Instagram.

«Як багато хто з вас знає, наш улюблений брат Стівен багато років працював над своєю тверезістю», – йдеться у дописі. «Після операції на стопі, щоб підготуватися до етапу, і необхідності анестезії під час втручання, однак у нього нещодавно стався рецидив, і він добровільно увійшов до програми лікування, щоб зосередитися на своєму здоров’ї та одужанні».

У липні Тайлер полишив реабілітаційний центр, і, як повідомляється, почувався «надзвичайно добре», за словами представника групи. 10 вересня Aerosmith виступили у бостонському Fenway Park на честь свого 50-річчя, пише Casino.org.

Тижнем пізніше, 17 вересня, Aerosmith відновили свою резиденцію в Лас-Вегасі, давши ще 12 концертів до 29 листопада, яке зараз вважається останнім виступом.


Як це сталося 

Квитки на всі чотири нещодавно скасовані шоу буде автоматично відшкодовано через Ticketmaster, а інші відшкодування будуть доступні в місці покупки.

На жаль, небагато шанувальників вважають відшкодування квитків задовільною компенсацією за скасовані концерти в Лас-Вегасі. Це тому, що більшість витрачає тисячі доларів на авіаквитки та готельні номери лише для того, щоб відвідати концерт легендарних рокерів.

Під останнім оголошенням Aerosmith про скасування близько половини коментарів були співчутливими та бажали Тайлеру якнайшвидшого одужання.

«Здоров’я стоїть на першому місці, і це найважливіша річ у житті», — написала користувачка Twitter Гізела Шмідт.

Інші користувачі бул менш співчутливими.

«Чекати до останньої хвилини, щоб змусити людей все-таки вийти і витратити свої важко зароблені гроші, було справді огидно», — твітнув Джессі Сім. «(Лайка) ви всі, ідіть до біса».

Хоча в своєму останньому твіті гурт пообіцяв «побачитися в новому році», наразі у нього не заплановано концертів на 2023.

Можливо, це й на краще.