7 лютого біткойн двічі… обвалився, – нардеп Железняк

Редактор uGame

Про те, що ринок криптовалют переживає свої далеко не найкращі часи – помітив нардеп Ярослав Железняк. 

За його словами, 7 лютого ще до обіду біткойн та і вся інша криптовалюта обвалились майже в два рази.

«З цього у мене є три меседжі:

▪️Завжди вважав інвестиції в віртуальні активи тим самим казино. Тож, якщо хтось купив біток за 16 тис, а потім продав за 126 тис….то є і ті, хто навпаки)…іноді на рулетці випадає червоне, іноді чорне) 

▪️ В інтернеті є 100500 експертів, які передбачали ціни на ринку крипти ….і якось жоден не вгадав)

Ну можливо, є ті, хто вгадали, просто відео не записували і стали мільйонерами)

▪️ Немає жодного логічного одного пояснення чому крипта впала…так само, як і не було пояснення, чому вона до цього зростала)», – написав нардеп. 

Він зауважив, що українці можуть інвестувати у віртуальні активи. Це нормально. Але просто потрібно враховувати, «що це рулетка) при тому, дуже з високою волатильністю», – застерігає нардеп.