ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Військовий виграв у лотерею 600 тис грн. Усе віддасть дружині 

Інтерв'юВійськовий виграв у лотерею 600 тис грн. Усе віддасть дружині 

Бренд УНЛ взяв інтерв‘ю у переможця великого призу – він приходив оформлювати виграш. Гравець придбав білет з комбінацією на 7 номерів 12 березня через інтернет за 150 грн.

Йому вдалося відгадати 7 з 7 номерів, за що він мав би отримати приз 60 000 грн, однак під час покупки лотерейного білета, майбутній переможець помножив свою ставку на 10, відповідно і приз множився на десять.

Розкажіть про себе: чим займаєтесь, чим захоплюєтесь?

Мені 46 років я військовій, з захоплень улюблене – рибалка та лотерея.

А як давно у вас з’явилось таке захоплення як лотерея?

Думаю, з їх народження в Україні.

– Граєте саме у числові лотереї?

Так, в КЄНО, Супер Лото та Лото Максима. Інколи, якщо буває сумно можу зіграти і в миттєві онлайн лотереї в себе телефоні.

– Виходить, ви вже приблизно 20 років граєте в лотереї, чи були у вас великі виграші? 

Спочатку були, здається у 2002 – 2004 роках я вигравав приємні призи, а потім якось ніби обрізало і до цього виграшу не було суттєвих перемог.

Всупереч відсутності перемог ви продовжували грати, не втрачали віри у нові перемоги?

Втрачав, навіть певний період не купував жодного білета, приблизно три роки. А потім видалась нагода купити білет і я знову почав грати.

Як ви граєте? Цього разу ви виграли 600 000 грн, бо помножили свою ставку на 10, це ваша стратегія?

По-різному, граю в залежності від можливості. Звичайно хочеться виграти більше, тому, якщо є змога, то я максимально підвищую ставки.

Ваша комбінація 24 25 27 28 65 66 68 автоматична, чи це особливі для вас номери?

Не автоматична, але й не особлива. Я обираю номери для комбінації спонтанно: інколи ставлю числа, які бачу на номерах машин, наприклад, їде авто, я побачив 28 і 56 і запам’ятав, увечері використовую ці числа.

Виграшна комбінація – це номери машин?

Ні, я коли її формував, то можна сказати психанув, адже номери, в обраній мною комбінації, йдуть майже підряд. Дуже рідко буває, щоб так багато чисел з одного десятка випали з лототрона, але я поставив 24, 25, 27, 28 і вони випали. Все було спонтанно, ніяких розрахунків. Виявилось, що менше думати – приносить удачу.

Чому для тиражу, що виявився для вас успішним, ви вибрали комбінацію на сім номерів?

Це найкращий варіант гри для мене, хоча я не надаю цьому великого значення насправді. Можу поставити і на 10 чисел, тому що виграш може принести будь що, а може і не принести. Треба розуміти, що до того, як виграти 600 000 грн я багато років програвав з найрізноманітнішими варіантами комбінацій.

Ви кажете, що «психанули», коли робили ставку, чому? Ви передчували перемогу?

Ні, я дуже рідко щось відчуваю, коли заповнюю білет. Буває десь раз на пів року, що мене аж викручує, коли я обираю числа і є певна впевненість, що я на правильному шляху. Але цього разу жодних подібних емоцій не було.

Чи сформувалась у вас за такий довгий період гри у лотереї певна філософія гри?

Ні, жодної. Менше думаєш – більше отримуєш, як показав мій досвід. Єдине, що не думати не виходить, може й тому не вигравав.

– Як ви дізналися про виграш?

Я снідав і вирішив перевірити білет. Коли побачив суму виграшу, то руки звичайно затрусилися. Розказав своїй мамі і поки що не ділився ні з ким новиною. 

Як плануєте витратити суму?

Все віддам дружині. Зараз часи немирні, я військовий і не знаю де я буду, а їй необхідно дитину утримувати.

Чи бажаєте виграти Джекпот?

Тут найголовніше не втратити голову. Необхідно видихнути й потихеньку знову починати купувати білети і, можливо, я ще і Джекпот виграю.